Złomowanie samochodu w auto złomach w Poznaniu i Obornikach. Sprawdź ile otrzymasz za kasację auta.

AUTO ZŁOM - Poznań, Oborniki, Kościan - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Masz już dość swojego wiecznie psującego się samochodu? Myślisz o pozbyciu się go i szukasz łatwego sposobu na osiągnięcie tego celu? Nasz portal umożliwi Ci to nie tylko bez większego problemu, ale i bez dodatkowych kosztów. Nie zwlekaj więc, przeanalizuj nasze możliwości aukcyjne i wystaw własne auto. Sam przekonaj się o tym, jakie stawki chcą Ci zaproponować stacje demontażu

Recykling oraz kasacja samochodów - Poznań, Luboń

Recycling i kasacja aut w Poznaniu (i okolice: Oborniki, Kościan, Luboń itd..) 


Dokasacji.pl jest portalem, który oferuje pomoc wszystkim osobom mającym dość starego lub niesprawnego samochodu. Właściciele takich aut przeważnie nie wiedzą nawet, jak się ich pozbyć. Wraki zalegają tak na ulicach, jak i na chodnikach, a to sprawia, że miejsca parkingowe są niepotrzebnie blokowane. Sytuacja taka jest typowa dla Poznania, mamy z nią jednak do czynienia także w innych większych polskich miastach.

Złomownie aut wydaje się w takim przypadku rozwiązaniem najlepszym i najprostszym z możliwych. Pomocne okazują się stacje demontażu, te bowiem skupują samochody, które nie nadają się już do dalszej jazdy. Utylizacja przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego, nie bez znaczenia jest jednak i to, że właściciele zepsutych samochodów mogą na niej zarobić.

Złomowanie pojazdu jest oferowane przez fachowców odkupujących samochody od ich właścicieli. Stacje demontażu polecają dziś szeroki pakiet usług, coraz częściej problemem przestaje być zatem także odbiór starego samochodu. Dzięki temu nie trzema już marnować czasu, choć bowiem auto znajduje się w Katowicach, jego złomowanie może być dokonane nawet kilkaset kilometrów dalej.