Złomowanie samochodu w auto złomach w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu i Chorzowie - kasacja auta

AUTO ZŁOM -  Katowice, Bytom, Zabrze, Chorzów - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Właściciele starych, niesprawnych samochodów często poszukują rozwiązań, które umożliwią im szybką i bezproblemową kasację pojazdu. Pomocnym narzędziem okazuje się w tym przypadku strona internetowa dokasacji.pl, która powstała z myślą o osobach, które chcą oddać samochód do kasacji, załatwiając sprawę szybko, bez zbędnych formalności, a co ważniejsze, bez straty finansowej.

 

Recycling i kasacja aut w Katowicach, Bytomiu, Zabrzu, Chorzowie ( i okolicach)


Niestety, wiele osób nadal nie wie, co można zrobić z niesprawnym autem. Efektem tego są bezużyteczne samochody, stojące na poboczach lub chodnikach, nierzadko blokujące miejsca parkingowe.
Jest to problem, który można zauważyć zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całego kraju.
Optymalnym rozwiązaniem w tym przypadku jest złomowanie aut, czyli skorzystanie z oferty stacji demontażu – jednostki, która zajmuje się skupem samochodów uszkodzonych, starych lub niesprawnych. Słowem, kasacją pojazdów, które nie nadają się do dalszego użytkowania.

Korzystając z naszej oferty, możesz bez problemu oddać do kasacji niesprawny, stary samochód, skupujemy także auta powypadkowe oraz w pełni sprawne. Nasze działania prowadzone są zgodnie z obowiązującym prawem – wystawiamy zaświadczenie potwierdzające dokonanie kasacji, niezbędne podczas wyrejestrowania pojazdu. Oferujemy profesjonalne, szybkie i legalne złomowanie pojazdów, bez względu na rok produkcji, model, markę oraz stan techniczny.

Dokładamy starań, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, nieustannie pracujemy nad poprawą oferowanych przez nas usług. Co ważniejsze, regularnie rozbudowujemy naszą ofertę o dodatkowe usługi, zbliżone do proponowanych. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby prowadzić działania w sposób kompleksowy, naszym celem jest umożliwienie Klientom alternatywnych rozwiązań, zapewnienie im możliwości wyboru.
Jednocześnie zapewniamy fachowe doradztwo oraz rzetelną informację w każdej kwestii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nie tylko mieszkańców Katowic, Bytomia, Zabrza, Chorzowa i okolicznych miejscowości, ale także właścicieli samochodów z innych regionów kraju.