Złomowanie samochodu w auto złomach w Gliwicach, Rybniku, Rudzie Śląskiej – kasacja aut

AUTO ZŁOM -  Gliwice, Rybnik, Ruda Śląska - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Są osoby, które mają niesprawne auto, jednak zamiast oddać je na złom przechowują pojazd w garażu, albo na poboczu. To niezbyt rozsądne rozwiązanie, ponieważ w każdym z tych przypadków blokuje się przestrzeń, którą można by inaczej wykorzystać – i mógłby to zrobić zarówno właściciel, jak też inna osoba. Jeśli na przykład ktoś mieszka w bloku i jego niesprawne auto zajmuje miejsce na parkingu, a ktoś inny nie ma gdzie zaparkować, jest to już problem nie tylko właściciela pojazdu, lecz i jego sąsiadów. Wciąż zbyt mało osób wie jednak co zrobić ze starymi, niedziałającymi właściwie wozami. Niby chcieliby oddać je na złom, ale jakoś im szkoda – albo po prostu zastanawiają się jak się za to zabrać! Strona internetowa okasacji.pl powstała właśnie z myślą o takich osobach! Jakie informacje można na niej znaleźć?

Recycling i kasacja aut Gliwice, Rybnik, Ruda Śląska ( i okolice)

 

Nasza strona internetowa przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy chcieliby oddać swoje auto do kasacji, ale nie bardzo znają się na wszystkich tych procedurach. To miejsce idealne dla osób, które chcą oddać gdzieś swój stary lub niesprawny pojazd – najlepiej szybko, żeby nie robić sobie zbędnych problemów. Z drugiej strony nie chcą jednak stracić na takim postępowaniu.

Nasza firma prowadzi skup różnego rodzaju pojazdów – od tych sprawnych, poprzez samochody powypadkowe, aż po te przeznaczone do kasacji. Warto wiedzieć, że zapewniamy stosowną pomoc na wszystkich etapach postępowania, ponieważ znamy obowiązujące przepisy i stosujemy się do nich. Wystawiamy stosowne zaświadczenia o kasacji, które są potrzebne by móc wyrejestrować pojazd. Sami przeprowadzamy złomowanie i mamy do tego odpowiednie uprawnienia. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy w tej chwili służyć swoim klientom fachowymi poradami i szybko udzielić im pomocy w każdym przypadku!

Kiedy możesz się do nas zgłosić?

Możesz skontaktować się do nas w każdym przypadku, gdy chcesz się pozbyć zbędnego pojazdu, a do tego albo zależy Ci na czasie, albo też po prostu chcesz sobie zaoszczędzić problemów. Nawet jeśli Twój pojazd ledwo zipie, albo nie nadaje się już zupełnie do jazdy, jesteś w stanie uzyskać za niego dobrą cenę. Przyjmujemy pojazdy osobowe i ciężarowe, które uległy nawet poważnym uszkodzeniom na skutek wypadku, albo działania innych czynników. Skupujemy samochody różnych marek i roczników, które bardzo uważnie przeglądają nasi eksperci. Dlatego możemy zaoferować naprawdę dobrą cenę, biorąc pod uwagę wszystkie ich wady i oceniając zalety.

Co więcej, prowadzimy również skup samochodów sprawnych, oferując za nie naprawdę świetną cenę! Szybko odpowiadamy na zgłoszenia – nawet gdy pochodzą one od klientów z odległych części Polski. Jesteśmy firmą, która działa na terenie Poznania, zatem zapraszamy przede wszystkim osoby z samego miasta oraz jego okolic, ale służymy fachową, szybką pomocą również i tym klientom, którzy zgłaszają się do nas z zupełnie innych regionów naszego kraju. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszej strony oraz do skorzystania z naszej oferty!