Złomowanie samochodu w auto złomach – Kraków - kasacja aut

AUTO ZŁOM -  Kraków  - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Nie masz już serca do samochodu, który nieustannie się psuje? Wydaje Ci się, że najlepszym rozwiązaniem będzie pozbycie się go, ale nie wiesz, jak to zrobić? Dzięki naszemu portalowi przekonasz się o tym, że nie jest to nic trudnego. Co więcej, nie poniesiesz też żadnych dodatkowych kosztów.

 

Recycling i kasacja aut – województwo małopolskie

 

Dokasacji.pl to portal wspierający wszystkie te osoby, które chcą się pozbyć niesprawnego lub starego auta. Właściciele takich samochodów często nie wiedzą nawet, co mogliby zrobić, pojazdy zajmują więc chodniki i miejsca parkingowe, choć nie są w żaden sposób wykorzystywane. Sytuacja ta jest typowa dla niemal każdego większego polskiego miasta tak jak Kraków i trudno nie zgodzić się z tym, że jest uciążliwa.

 

W takim przypadku nie tylko najlepszym, ale i najłatwiejszym rozwiązaniem może okazać się złomowanie aut. Pomocne okazują się zwłaszcza stacje demontażu skupujące te samochody, które nie mogą już poruszać się po drogach. Dzięki utylizacji poprawia się stan środowiska naturalnego, a i właściciele samochodów mają szansę na zarobienie na swoim starym pojeździe.

 

Dziś złomowanie pojazdów oferowane jest przez fachowców, którzy odkupują samochody od osób będących ich właścicielami. Stacje demontażu stale rozszerzają przy tym zakres polecanych przez siebie usług, dzięki czemu nawet odbiór starego samochodu nie jest już problemem. Odległość geograficzna nie ma znaczenia nawet, jeśli stacja znajduje się kilkaset kilometrów od miejsca naszego zamieszkania.

 

 

Skup samochodów do kasacji  – nasze zalety

 

Nasza działalność prowadzona jest w Krakowie.

 

Gwarantujemy:

- gotówka do ręki
- bezpłatny odbiór lawetą auta do kasacji
- wysokie ceny za złomowane auto
- zaświadczenie o złomowaniu auta (bezproblemowe wyrejestrowanie złomowanego samochodu)
- klient dostanie zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni

 

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny telefonicznej!