Złomowanie samochodów w auto złomach – Zielona Góra - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Zielona Góra - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Stare i niesprawne auta często są dla nas sporym kłopotem, z którym nie mamy czasu, ani sił się mierzyć. Ale rozwiązaniem tego typu problemu może być skorzystanie z portalu dokasacji.pl. Z jego pomocą kierowcy są w stanie w szybki i oczywiście w pełni legalny sposób, uporać się z niepotrzebnym im już pojazdem.

Kiedy przyjrzymy się samochodom stojącym na parkingach polskich miast, szybko zauważymy, iż znajduje się tam mnóstwo zniszczonych i starych aut. Zajmują one cenne miejsca parkingowe, a do tego szkodzą naszemu środowisku. A żeby pozbyć się takiego kłopotliwego pojazdu, wystarczy tylko skontaktować się ze stacją demontażu, która skupuje oraz złomuje takie właśnie samochody. Korzystając z jej usług, możemy ulżyć naszemu środowisku, zwolnić miejsce postojowe, a do tego jeszcze zarobić.

 

Kasacja pojazdów – Zielona Góra

 

Firmy, które zajmują się złomowaniem starych samochodów, w większości przypadków odkupują je od ich właścicieli. To jednak nie wszystko, gdyż oprócz tego, oferują one swoim klientom odbiór takich pojazdów, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dlatego, jeśli chcesz w końcu pozbyć się niesprawnego i niepotrzebnego Ci samochodu, warto korzystać z usług sprawdzonych firm, które oferują pieniądze za takie pojazdy. Wybierając naszą firmę, dostajesz gwarancję otrzymania pieniędzy za samochód natychmiast, podczas jego odbioru.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Zielona Góra i okolice

 

Poznaj nasze zalety:

Oprócz tego, że gotówkę przekazujemy Ci do ręki, bezpłatnie odbieramy konkretny samochód lawetą, a do tego wystawiamy stosowne zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, dzięki czemu jego wyrejestrowanie jest proste. Oferujemy naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny za skupowane pojazdy i dodatkowo mogą oni liczyć na zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczenia.

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga