Złomowanie samochodów w auto złomach – Rawicz- kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Rawicz - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Zepsuty, albo też stary samochód, może stać się dużym problemem dla jego właściciela. Dlatego też, zdecydowaliśmy się stworzyć portal dokasacji.pl. Serwis ten sprawia, że pozbycie się niesprawnego pojazdu jest wyjątkowo proste, a cały proces jest szybki, ale także legalny i w pełni bezpieczny.

Nasz kraj jest pełen nieużywanych, starych i zniszczonych samochodów, które często są przetrzymywane na parkingach i zajmują cenne miejsce. Nie mówiąc już o tym, że cierpi na tym również środowisko. Niestety, mało kto ma świadomość tego, że sprawę może załatwić zwykłe zgłoszenie się do odpowiedniej stacji demontażu. W miejscach tego typu skupowane są stare pojazdy, które następnie są złomowane. Ich właściciel może zatem nieco zarobić i dodatkowo korzysta na tym środowisko naturalne.

 

Kasacja pojazdów – Rawicz (woj. wielkopolskie)

 

Firmy zajmujące się na co dzień złomowaniem samochodów, zwykle mają w tym duże doświadczenie i chętnie odkupują od właścicieli auta, które są stare lub niesprawne. Co więcej, większość stacji demontażu proponuje swoim klientom bezpłatny odbiór takiego pojazdu. Tak naprawdę nieważne w jakim stanie jest Twój samochód. Jeśli zgłosisz się do profesjonalnej firmy, która go zezłomuje, pieniądze za auto dostaniesz do ręki.

Nasza działalność prowadzona jest w Rawiczu.

 

Dlaczego warto oddać samochód do skupu?

Korzystając z usługi specjalistycznej firmy, zajmującej się złomowaniem pojazdów, masz pewność, że:

- zaproponuje Ci wysoką cenę za złomowany pojazd
- natychmiast przekaże Ci pieniądze
- odbierze od Ciebie pojazd zupełnie za darmo
- wystawi stosowne zaświadczenie o oddaniu auta do kasacji, które jest niezbędne podczas wyrejestrowywania samochodu
- otrzymasz zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !