Złomowanie samochodów w auto złomach – Radostowice - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM - Radostowice - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Przywiązujemy się do swoich samochodów i często ciężko jest nam sprzedać je komuś, albo tym bardziej oddać na złom, gdy się poważnie popsują. Jednak bywa, że jest to konieczne, ponieważ pojazd zalega na ulicy, zajmując miejsce komuś innemu. Może też po prostu zacząć sprawiać kłopoty – wszak jest to mechanizm pełen różnych, groźnych dla środowiska substancji i elementów. Warto więc zawczasu zainteresować się sposobem pozbycia się auta – w taki sposób, by nie robić sobie zbyt dużego kłopotu, a jednocześnie na tym zyskać. Portal dokasacji.pl przeznaczony jest właśnie dla właścicieli niesprawnych, zepsutych aut. Pomaga również poradzić sobie z pojazdami starymi, których nijak nie uda się sprzedać. Dlaczego warto zajrzeć na portal?

 

Kasacja pojazdów – Radostowice

 

Złomowanie pojazdów to usługa prowadzona przez wiele firm. W tej chwili w wielu mniejszych i większych miastach można oddać swój stary czy zepsuty pojazd na złom, uzyskując z tego jakieś korzyści finansowe. Skorzysta także środowisko naturalne, a przy okazji i inni użytkownicy dróg – w tym głównie sąsiedzi, którzy będą mieli więcej miejsc parkingowych. Jest to usługa, która nie sprawi wielkiego kłopotu samym właścicielom, ponieważ można liczyć również na odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca – nie trzeba zatem samodzielnie załatwiać żadnego transportu!

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Radostowice

 

Korzystając z naszych usług, można liczyć na gotówkę do ręki, bezpłatny odbiór pojazdu przeznaczonego do kasacji, wystawienie zaświadczenia o złomowaniu auta, jak również na zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni. Warto dodać, że oferujemy wysokie ceny za złomowane pojazdy, więc zgłoszenie się do nas jest bardzo rozsądną decyzją!