Złomowanie samochodów w auto złomach – Radomsko - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Radomsko - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Serwis internetowy dokasacji.pl powstał specjalnie dla osób, które posiadają zepsute lub stare samochody i chcą się ich pozbyć. Na naszej stronie Klienci mogą wycenić auto osobowe, dostawcze lub ciężarowe i korzystnie je sprzedać do złomowania. To pozwala szybko, w 100% bezpiecznie i całkowicie legalnie pozbyć się problemu z niesprawnym pojazdem lub starym autem, z którego już nie korzystamy, a jego sprzedaż na wolnym rynku jest utrudniona.

 

Kasacja pojazdów – Radomsko

 

Skup i złomowanie samochodów to usługa, która pozwala kierowcom szybko zarobić na odsprzedaży starego auta i uzyskać dokumenty niezbędne do jego wyrejestrowania w urzędzie. Stare i niesprawne pojazdy zajmują miejsca postojowe, a gdy są zarejestrowane, wymagają opłacania składek z tytułu OC. Utylizacja jest wygodnym sposobem na zlikwidowanie problemu, a jednocześnie przyczynienie się do ochrony środowiska naturalnego.

Poszukujesz stacji demontażu, która odkupi i zajmie się złomowaniem Twojego auta? Fachowe firmy gwarantują rzetelną wycenę wartości pojazdu, na podstawie jego roku produkcji. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny w serwisie dokasacji.pl (dane kontaktowe, rok produkcji pojazdu, aktualne miejsce postoju), a przedstawiciel firmy zajmującej się złomowaniem skontaktuje się z Tobą i umówi na odbiór uszkodzonego auta.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Radomsko 

 

Poznaj nasze zalety:

• zapewniamy rzetelną wycenę auta i konkurencyjne stawki,
• płacimy w momencie odbioru pojazdu (otrzymasz gotówkę do ręki),
• gwarantujemy bezpłatny odbiór niesprawnego samochodu (przyjeżdżamy lawetą) z miejsca jego aktualnego postoju,
• wydajemy zaświadczenie o złomowaniu samochodu potrzebne do jego wyrejestrowania,
• zwracamy Klientowi nadpłacone składki ubezpieczeniowe!

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !