Złomowanie samochodów w auto złomach – Radom - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM - Radom - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Życie pojazdów samochodowych jest ograniczone, nie jeżdżą one po ulicach wiecznie. Psują się, korodują, ulegają wypadkom. Przychodzi wreszcie ich kres, chwila w której nie opłaca się już ich reanimować i przywracać do życia. Niesprawnego samochodu nie można po prostu zostawić na wysypisku śmieci. Jedyną legalna drogą pozbycia się starego samochodu jest jego kasacja. 

Portal dokasacji.pl umożliwia właśnie bezproblemowe zutylizowanie pojazdu, który nie jest już na chodzie. To dzięki temu serwisowi pozbycie się starego, zniszczonego samochodu, który rdzewieje na Twoim podwórku, stanie się proste, a nawet opłacalne. W trosce o środowisko naturalne - pozbądź się swojego samochodu z rozsądkiem i w pełni świadomie. Wystarczy dostarczyć samochód w odpowiednie miejsce, gdzie zostanie on zdemontowany, a potem zezłomowany. Właściciel otrzyma jeszcze za to drobne wynagrodzenie, a pozbędzie się kłopotu i przeszkody ze swojej posesji.

 

Kasacja pojazdów – Radom

 

Nie każdy ma tego świadomość, ale istnieje wiele firm, które chętnie zajmą się zezłomowaniem Twojego samochodu. Firmy takie zrobią nawet więcej - mogą bezpłatnie odebrać taki samochód z miejsca, w którym się on znajduje, abyś nie musiał się martwić o transport bądź lawetę.  Wystarczy zgłosić firmie chęc pozbycia się takiego samochodu - przyjadą, odbiorą zezłomują, wypłacą Ci od ręki pieniądze za wrak, a samochód zezłomują w najlepszy dla środowiska sposób.
  

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Radom

 

Dlaczego warto oddać samochód do skupu? 

Ponieważ niesprawny samochód nie jest Ci już do niczego potrzebny, a inny sposób utylizacji byłby nieprzyjazny dla środowiska.

Tymczasem u nas:

- dostaniesz pieniądze za pojazd, który nam przekażesz do utylizacji
- otrzymasz z ubezpieczalni zwrot nadpłaty, jeżeli pojazd jest jeszcze objęty ubezpieczeniem  
- dostaniesz zaświadczenie o zezłomowania auta - dokument  niezbędny do legalnego wyrejestrowywania samochodu