AUTO ZŁOM -  Poniec - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Mnóstwo osób posiada obecnie własny pojazd. Nawet jeśli są to modele już wiekowe i średnio sprawne (a nawet niesprawne) wielu takich ludzi nie wie gdzie mieliby je oddać – dlatego trzymają je pod klatką, na parkingu, przed blokiem czy w garażu, zajmując nie tylko swoją przestrzeń, ale również miejsce innym osobom. Przecież zamiast takiego starego pojazdu pod blokiem mógłby parkować sąsiad, który musi specjalnie jeździć o klatkę dalej, albo po prostu nieruszane auta zarastają brudem i prezentują się nieestetycznie.

Z pewnością wiele z nich ma wartość sentymentalną, a jeszcze inne po prostu żal jest oddać za darmo – dlatego nie trzeba tego robić! Nasza firma zajmuje się odbiorem oraz złomowaniem pojazdów – a klienci, którzy decydują się oddać nam pojazd zawsze otrzymają za niego pieniężną rekompensatę!

 

Kasacja pojazdów – Poniec (woj. wielkopolskie)

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Poniec.

 

Zajmujemy się profesjonalnym skupowaniem samochodów przeznaczonych do kasacji – działając w pełni profesjonalnie, dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz znajomości branży. Utylizacja pojazdów niesie ze sobą liczne korzyści – nie tylko dla otoczenia, ale również dla środowiska naturalnego, nie mówiąc już o gratyfikacji finansowej na jaką można liczyć.


Nieważne czy Twój pojazd ledwo jeździ, czy też nie nadaje się już do użytku – jesteśmy bowiem w stanie odebrać auto przeznaczone do kasacji z wyznaczonego miejsca. Nie pobieramy za to żadnej dodatkowej opłaty. Działamy legalnie i oferujemy dobre ceny za złomowanie pojazdu. Wystawiamy również zaświadczenie o złomowaniu auta, co pozwala na bezproblemowe wyrejestrowanie złomowanego samochodu. Co więcej, dzięki współpracy właśnie z naszą firmą klient dostanie zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni.


Portal dokasacji.pl powstał specjalnie z myślą o ludziach, którzy pragną z korzyścią dla siebie zezłomować pojazd. Kontakt z nami jest prosty – podobnie jak wycena wozu.

Gotówkę dajemy od ręki – dlatego warto!

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga