Złomowanie samochodów w auto złomach – Piaseczno, Pruszków - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Piaseczno, Pruszków - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Serwis internetowy dokasacji.pl zrodził się z myślą o tych kierowcach, których auta są już stare bądź niesprawne. Pozwala on na naprawdę szybką, bezpieczną i jednocześnie legalną sprzedaż tego, co w pewnym momencie zaczyna naprawdę poważnie ciążyć. Na terenie naszego kraju – zarówno w dużych, jak i małych miastach – nie brakuje starych, zepsutych samochodów, które niepotrzebnie zajmują tylko miejsca parkingowe. Tymczasem wystarczy skorzystać z usług stacji demontażu, aby szybko pozbyć się problemu. Utylizacja starego auta to rozwiązanie korzystne zarówno dla środowiska, jak i posiadacze takiego samochodu.

 

Kasacja pojazdów – Piaseczno, Pruszków

 

Złomowanie samochodów to usługa, której świadczeniem zajmują się profesjonalne firmy. W zdecydowanej większości przypadku osoby decydujące się na skorzystanie z ich usług mogą liczyć również na darmowy odbiór starego, zepsutego samochodu, którym jazda jest już niemożliwa. Co ważne, za uszkodzony, stary samochód, który nie nadaje się już do jazdy można uzyskać naprawdę niemałe pieniądze.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Piaseczno, Pruszków i okolice

 

Poznaj nasze zalety:

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zyskuje się przede wszystkim gwarancję wypłaty gotówki od ręki. Auto przeznaczone do kasacji odbieramy lawetą, nie pobierając za to żadnych opłat. Zapewniamy naprawdę wysokie, bardzo korzystne ceny za złomowane auto. Jednocześnie wydajemy stosowne zaświadczenie, co pozwala na bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu. Dodatkowo odzyskać można nadpłaconą składkę ubezpieczeniową, co jest kolejnym plusem wynikającym z pozbycia się starego samochodu, który nie nadaje się już do jazdy.

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !