Złomowanie samochodów w auto złomach – Nowy Targ - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Nowy Targ - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Zdarza się, że auto zepsuje się na tyle poważnie, że nie opłaca się już go naprawiać. Możliwe także, że pojazd uległ wypadkowi, który uczynił go niesprawnym, albo też samochód był u kogoś garażowany bez ruszania tak długo, że raczej nie nadaje się do jazdy. Jest zresztą o wiele więcej sytuacji, kiedy jakiś pojazd z jakiegoś powodu nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji – jednak wiele osób nie wie nawet gdzie by je można oddać. Portal dokasacji.pl jest przeznaczony ściśle dla tych osób – pomaga bowiem pozbyć się tego uciążliwego problemu!

 

Kasacja pojazdów – Nowy Targ

 

Na stronie portalu dokasacji.pl można znaleźć wszystkie potrzebne informacje dotyczące złomowania pojazdów – żeby nie musiały już zalegać na parkingu i blokować innym miejsca. Oczywiście, za oddanie auta na złom otrzymuje się pieniądze – zadaniem portalu jest zatem pomoc w znalezieniu najlepszego miejsca, które najwięcej za dany pojazd zapłaci. Gwarantujemy optymalny zysk za złomowane samochody i inne pojazdy, i to bez względu na to, w jakim stanie technicznym się znajdują. Jeśli jakieś auto nie jest w stanie dotrzeć na miejsce złomowania samo (a dzieje się to dosyć często), nie trzeba się niczym martwić, ponieważ jego odebranie jest zapewnione.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Nowy Targ

 

Poznaj nasze zalety

U nas gwarantujemy klientom także między innymi gotówkę do ręki i wydanie zaświadczenia o złomowaniu auta, dzięki czemu jego wyrejestrowanie jest zupełnie bezproblemowe. Zdajemy sobie też sprawę, że niektóre samochody – mimo że już nie nadają się do jazdy, a jedynie do oddania na złom – w chwili oddania nadal są ubezpieczone. Okres tego ubezpieczenia może się kończyć za długi czas – w związku z tym właściciel otrzymuje zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni.

Na naszym portalu można z łatwością wycenić swój pojazd, jak również dowiedzieć się jakie dokumenty będą potrzebne przy jego oddaniu. Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie!

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !