Złomowanie samochodów w auto złomach – Nowy Sącz - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Nowy Sącz - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Portal dokasacji.pl został zaprojektowany i stworzony dla tych kierowców, którzy chcieliby pozbyć się swoich zepsutych samochodów, lub też takich, które są na tyle wiekowe, że stają się uciążliwym problemem. Dzięki portalowi każdy kierowca może się bezpiecznie i co najważniejsze legalnie pozbyć swojego samochodu. Należy bowiem pamiętać, że na ulicach polskich miast zalega wiele zniszczonych i nienadających się do użytku pojazdów, które nie tylko zajmują miejsca parkingowe, które mogłyby zostać wykorzystane przez innych kierowców, ale też stanowią poważne zagrożenie dla środowiska. Są one niejako porzucane, gdyż bardzo wielu kierowców, nie ma świadomości, że mogą skorzystać z usług stacji demontażu, które to zajmują się właśnie skupowanie, a następnie złomowaniem pojazdów. Nie tylko zatem mogą oni oczyścić przestrzeń publiczną z wraku samochodu, zwolnić miejsce parkingowe, ale dodatkowo zarobić na tym realne pieniądze.

 

Kasacja pojazdów – nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Nowy Sącz

 

Usługa tego typu w rodzaju złomowania auta, prowadzona jest przez profesjonalne firmy, które z przyjemnością odkupią od nas zepsuty samochód. Musimy bowiem pamiętać, że sama stacja demontażu nie zapłaci nam za odebrany samochód. Tymczasem fachowa firma, która specjalizuje się w tego typu usługach, nie tylko zapłaci nam za odbiór samochodu, ale będzie to też tak zwana gotówka do ręki.

Wśród wielu zalet naszej firmy wymienić zatem należy: 

- Natychmiastową płatność
- Odbiór samochodu na nasz koszt
- Atrakcyjne ceny za złomowanie pojazdu
- Zaświadczenie, które gwarantuje, że złomowanie zostało przeprowadzone zgodnie z prawem i jest podstawą do wyrejestrowania samochodu.
- Zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !