Złomowanie samochodów w auto złomach – Lubin - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Lubin - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Strona internetowa Dokasacji.pl powstała przede wszystkim dla tych kierowców, którzy są w posiadaniu starego lub zepsutego samochodu. Za sprawą naszej działalności mają oni możliwość w krótkim czasie, w sposób bezpieczny i całkowicie legalny rozwiązać swój problem. W naszym kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach spotkać możemy mnóstwo zepsutych, niezdatnych do użytku samochodów.

Są one nie tylko zbędnym produktem, który niepotrzebnie zajmuje miejsca parkingowe dla aktywnych kierowców, ale także wpływają niekorzystnie na ochronę naszego środowiska naturalnego. Aby móc temu zapobiec należy skorzystać z usług złomowania lub skupu pojazdów, a zajmują się tym stacje demontażu. Utylizacja samochodu przyczyni się więc zarówno do ochrony środowiska, jak i korzystnie wpłynie na budżet posiadacza zniszczonego pojazdu.

 

Kasacja pojazdów – Lubin (woj. wielkopolskie)

 

Usługa złomowania świadczona jest przez profesjonalne marki, które odkupują stary lub zniszczony samochód. Na ogół stacje demontażu pozwalają na odbiór zakupionego pojazdu całkowicie darmowo.

Złomowanie pojazdów jest wykonywane przez profesjonalne firmy, które oferują określone sumy pieniężne za uszkodzone lub zużyte samochody. Zapewniamy pieniądze bezpośrednio do ręki za usługę złomowania auta.Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Lubin.

 

Jakie są zalety korzystania z naszych usług?


- otrzymujesz gotówkę bezpośrednio do ręki
- możesz odebrać lawetą auto do kasacji całkowicie za darmo
- otrzymujesz odpowiednio wysokie kwoty za złomowany pojazd
- otrzymujesz zaświadczenie o dokonaniu złomowania, co pozwala Ci bezproblemowo wyrejestrować złomowane auto
- dodatkowo dostaniesz zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni.

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !