AUTO ZŁOM -  Legnica - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Portal www.dokasacji.pl jest dedykowany kierowcom, którzy posiadają niesprawne bądź stare auta i chcą się ich pozbyć, a przy tym oczywiście zarobić. Nasz serwis umożliwia szybkie, bezpieczne i legalne zbycie takiego pojazdu .

Warto zauważyć, że w naszym kraju, a szczególnie w mniejszych miastach, dużo osób porzuca zniszczone samochody na parkingu czy po prostu na ulicy. Nie jest to słuszne rozwiązanie - w ten sposób właściciel w pewnym sensie pozbywa się problemu, ale jednocześnie zajmuje miejsce dla innych kierowców oraz powoduje zagrożenie dla środowiska. Istnieje znacznie lepsze wyjście z sytuacji.

Wystarczy, że właściciel pojazdu zgłosi się do stacji demontażu. Tego typy punkty oferują usługi takie jak skup różnych pojazdów, a także ich złomowanie. Zgodna z obowiązującymi normami utylizacja pojazdu pozwala uniknąć szpetnego widoku w mieście i ochronić nasze środowisko, ale też jest korzystna ze względów finansowych. Profesjonalne stacje zajmujące się złomowaniem aut z chęcią odkupią od właściciela niedziałający samochód. Można też znaleźć firmę, która przy okazji zapewni odbiór zakupionego pojazdu z wybranego miejsca zupełnie za darmo.

 

Kasacja pojazdów – Legnica (woj. dolnośląskie)

 

Firmy zajmujące się na co dzień złomowaniem samochodów, zwykle mają w tym duże doświadczenie i chętnie odkupują od właścicieli auta, które są stare lub niesprawne. Co więcej, większość stacji demontażu proponuje swoim klientom bezpłatny odbiór takiego pojazdu. Tak naprawdę nieważne w jakim stanie jest Twój samochód. Jeśli zgłosisz się do profesjonalnej firmy, która go zezłomuje, pieniądze za auto dostaniesz do ręki.

Nasza działalność prowadzona jest w Legnicy.

 

Sprawdź co zyskujesz!

Korzystając z naszych usług otrzymujesz gotówkę od ręki, bezpłatny odbiór lawetą auta do kasacji i zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, które umożliwia bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu. Oferujemy wysokie ceny za złomowane auto!

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga