AUTO ZŁOM -  Gniezno - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy posiadają stare lub zepsute samochody. Jak wiadomo, w Polsce zniszczonych aut jest aż nadto - czekają one na sądny dzień zarówno w mniejszych, jak i większych miastach. Portal dokasacji.pl pozwala błyskawiczne, legalne, a przy tym bezpieczne rozwiązanie tego problemu.

Wielu właścicieli zepsutych samochodów uparcie ignoruje fakt, że powinno się oddać je do kasacji. Tymczasem niesprawne, zalegające na parkingach i w garażach pojazdy są przyczyną wielu poważnych utrudnień. Po pierwsze, zajmują cenną przestrzeń - czy to prywatną, czy też publiczną (dzieje się tak w przypadku zajmowania miejsc postojowych, z których w przeciwnym razie mogliby skorzystać inni kierowcy). Po drugie, zniszczone, ale niezdemontowane auta stanowią spore obciążenie dla środowiska. Tymczasem wystarczy zgłosić się do stacji demontażu i skorzystać ze skupu pojazdów czy też usługi złomowania. Kasacja może się okazać najlepszym wyjściem z sytuacji – zwykle przynosi ona korzyści dla środowiska, a także dla portfeli właścicieli przestarzałych modeli.

 

Kasacja pojazdów – Gniezno (woj. wielkopolskie)

 

Jeśli zdecydujesz się na utylizację auta, rozsądnie wybierz firmę, której zlecisz to zadanie. Złomowaniem pojazdów powinni zajmować się wyłącznie fachowcy. Profesjonalne stacje demontażu chętnie odkupują niedziałające samochody. Jeśli dbają o klientów, są też w stanie zapewnić bezpłatny odbiór rzeczonego auta z rąk dotychczasowego właściciela.

Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalizm, szybką reakcję oraz błyskawiczną wypłatę pieniędzy za oddanie nam swojego samochodu. Pieniądze za zezłomowane auto przekażemy Ci od razu, bez zbędnej zwłoki.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Gniezno( i okolice) .

 

Co zyskasz, jeśli przekażesz nam do kasacji swój samochód?

- szybką gotówkę od ręki – nasze ceny są bardzo korzystne w stosunku do konkurencji,
- zupełnie darmowy odbiór auta przy pomocy lawety (żadnych ukrytych kosztów!),
- zwrot nadpłaconej składki od ubezpieczyciela,
- zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu (dzięki temu, że wystawimy taki kwitek, nie będziesz miał problemu z wyrejestrowaniem skasowanego auta).

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga