AUTO ZŁOM -  Gdynia, Gdańsk, Sopot - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Strona dokasacji.pl to idealne miejsce dla każdego właściciela zepsutego lub starego samochodu. Korzystając z tego portalu, mogą oni poznać łatwy i szybki sposób na pozbycie się takiego niepotrzebnego pojazdu.

W naszym kraju, niszczejące samochody wręcz zalewają zarówno mniejsze, jak i większe miasta. Jest to przede wszystkim niekorzystne dla naszego środowiska naturalnego, ale liczą się także względy praktyczne. Takie pojazdy zajmują bowiem mnóstwo miejsc postojowych, które mogłyby być wykorzystywane przez właścicieli działających pojazdów. Większość osób nie ma nawet pojęcia, że jedyne co muszą zrobić, to zgłosić się do odpowiedniej stacji demontażu, która skupuje oraz złomuje samochody. W ten sposób, nie tylko pomożemy środowisku i innym kierowcom, ale także możemy nieco zarobić na starym, bezużytecznym aucie.

 

Kasacja pojazdów – Gdynia, Gdańsk, Sopot (woj. pomorskie)

 

Istnieje sporo profesjonalnych firm, które zajmują się złomowaniem pojazdów i chętnie zajmą się także Twoim samochodem, jeszcze Ci za to płacąc. Większość takich stacji demontażu, bez żadnych dodatkowych opłat odbiera również pojazdy od ich właścicieli.

Usługą złomowania pojazdów zajmują się wyłącznie profesjonalne firmy, oferujące gotówkę za stary, niedziałający lub uszkodzony samochód. Co więcej, gwarantują one, że pieniądze trafią do ciebie natychmiast.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Sopot, Gdańsk i Gdynia (Trójmiasto) .

 

Dlaczego warto korzystać ze skupu aut do kasacji?


Oferujemy Ci wysokie ceny za oddane nam auto, a gotówkę przekazujemy od ręki. Dodatkowo, bezpłatnie odbieramy od ciebie lawetą samochód do kasacji, wystawiamy zaświadczenie o jego złomowaniu, potrzebne do wyrejestrowania pojazdu, a klient otrzymuje też zwrot nadpłaconej składki od ubezpieczyciela.

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga