AUTO ZŁOM -  Częstochowa - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Jeżeli na Twojej posesji zalega stary albo zepsuty samochód, powinieneś jak najszybciej odwiedzić portal dokasacji.pl. Serwis ten pozwala bowiem szybko poradzić sobie z tym kłopotliwym balastem w legalny i bezpieczny sposób. Przejeżdżając przez jakiekolwiek polskie miasto możemy z łatwością odnaleźć mnóstwo zniszczonych aut. Nie tylko stanowią one zagrożenie dla naszego środowiska, ale dodatkowo stoją one na miejscach postojowych, które mogłyby zostać wykorzystane przez kierowców działających samochodów.

A przecież stacje demontażu, które trudnią się skupem i złomowaniem takich pojazdów znajdują się na terenie całego kraju. Wystarczy zatem tylko się do nich zgłosić, aby pozbyć się takiego samochodu. A trzeba pamiętać o tym, że utylizacja starych i zniszczonych pojazdów jest korzystna dla środowiska i dodatkowo opłaca się ich właścicielom, którzy otrzymują za nie pieniądze.

 

Kasacja pojazdów – Częstochowa 

 

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu, który lata świetności ma już za sobą, firmy zajmujące się złomowaniem samochodów, z chęcią się nim zajmą. Co więcej, korzystając z ich usług często możesz też liczyć na to, iż odbiorą one od Ciebie takie auto bez żadnych opłat.

Specjalistyczne firmy tego typu mogą zezłomować Twój samochód i jeszcze Ci za niego zapłacić. A pieniądze są wypłacane właścicielowi auta natychmiast.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Częstochowa .

 

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego skupu samochodów do kasacji?

Ponieważ odbieramy Twoje auto do kasacji lawetą, bez żadnych opłat, oferujemy wysokie ceny za pojazdy i płacimy gotówką, a nasz klient otrzymuje zwrot nadpłaconej składki ubezpieczenia oraz zaświadczenie o jego zezłomowaniu, co pozwala na szybkie wyrejestrowanie auta.

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga