Złomowanie samochodów w auto złomach – Bochnia - kasacja pojazdów

AUTO ZŁOM -  Bochnia - Wycena telefoniczna 505 455 611


Twoja cierpliwość do wiecznie psującego się samochodu już się skończyła? Chcesz się go pozbyć, ale zależy Ci na tym, aby zrobić to szybko i bez niepotrzebnych problemów? Nasz portal to dla Ciebie idealny wybór. Zrobisz to bez większych problemów i – co naprawdę ważne – bez konieczności poniesienia niepotrzebnych kosztów. Nie czekaj! Najlepiej od razu zapoznaj się z naszymi możliwościami i zadzwoń do nas!

Najlepiej sam przekonaj się, jakie stawki dogodne stawki mamy za zezłomowanie auta!

Dokasacji.pl to portal, który pomaga osobom chcącym pozbyć się swojego starego bądź już niekoniecznie sprawnego auta. Posiadacze samochodów bardzo często zupełnie nie wiedzą, jak mogą się ich pozbyć. W efekcie wraki nierzadko blokują wolne miejsca parkingowe. Spotkać można je również na ulicach oraz chodnikach. Jest to typowy obrazek w Tarnowie. Problem ten dotyka jednak również i wielu innych polskich miast.

 

Kasacja pojazdów – Bochnia

 

Złomowanie samochodu to w takiej sytuacji naprawdę dobre i jednocześnie bardzo proste rozwiązanie. Działające na terenie naszego kraju stacje demontażu zajmują się skupowaniem tych pojazdów, które nie nadają się już do jeżdżenia. Utylizacja takich aut przekłada się na poprawę stanu środowiska naturalnego. Dodatkowo trzeba podkreślić, że za zezłomowanie samochodu jego właściciel otrzymuje zapłatę.

Stacje demontażu mają obecnie naprawdę szeroki wachlarz usług. Coraz częściej nie zajmują się już tylko odbiorem starych samochodów. W efekcie nie trzeba tracić swojego cennego czasu.

 

Skup samochodów do kasacji  – nasze zalety

 

Nasza działalność prowadzona jest w Bochnii.

 

Nasze atuty:

- wysokie stawki za złomowanie auta
- płacimy od ręki gotówką za złomowane auto
- odbieramy auto lawetą bez dodatkowych kosztów
- wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu pojazdu (bezproblemowe wyrejestrowanie w wydziale komunikacji)
- klient otrzyma zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !