Złomowanie samochodów w auto złomach – Bielsko-Biała - kasacja pojazdów

 

AUTO ZŁOM -  Bielsko-Biała - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Portal dokasacji.pl zawdzięcza swoje istnienie trosce o tych kierowców, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoimi zepsutymi lub starymi samochodami. Serwis pozwala na pozbycie się tego problemu, umożliwia przy tym zrobienie tego w sposób nie tylko szybki i bezpieczny, ale również legalny. Liczba zniszczonych pojazdów jest w Polsce naprawdę duża, a sam problem dotyczy zarówno większych, jak i mniejszych miast. Co gorsza, pojazdy te niepotrzebnie zajmują często miejsca parkingowe, tych zaś wcale nie ma dużo. Właściciele problematycznych aut często nie zdają sobie zresztą sprawy z tego, że ich problem może doczekać się rozwiązania. Wystarczy przecież zgłosić się do stacji demontażu, tam zaś można liczyć nie tylko na skup pojazdów, ale również na ich złomowanie. Utylizacja takiego pojazdu jest korzystna tak dla środowiska, jak i dla kieszeni samego kierowcy.

 

Kasacja pojazdów – Bielsko-Biała

 

Samo złomowanie jest usługą, za którą odpowiadają renomowane firmy. Te z chęcią odkupią od nas pojazd, który już nie działa. Coraz powszechniejszą praktyką jest przy tym odbiór takiego pojazdu za darmo z miejsca podanego przez kierowcę. Te same specjalistyczne firmy mogą też zapłacić za uszkodzony samochód, a gotówka za zezłomowany pojazd jest wypłacana od ręki.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Bielsko-Biała

 

Zalet wynikających ze złomowania samochodu jest wiele. Największą wydaje się być przekazanie gotówki do ręki, nie bez znaczenia wydaje się jednak również bezpłatny odbiór pojazdu z wykorzystaniem lawety, a także wysoka cena za zezłomowane auto. Klienci mogą też liczyć na specjalne zaświadczenie o zezłomowaniu auta, które sprawia, że wyrejestrowanie pojazdu nie generuje dodatkowych opłat. Klient może też liczyć na zwrot nadpłaconej przez siebie składki na ubezpieczenie.

 

Bezpłatna wycena telefoniczna pod numerem 505 455 611 !