AUTO ZŁOM -  Białystok - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Portal dokasacji.pl został zaprojektowany dla posiadaczy starych i zepsutych samochodów. Nasz serwis umożliwia takim kierowcom, pozbycie się swoich samochodów w sposób legalny oraz oczywiście szybki i bezpieczny. Bardzo duża liczba zniszczonych pojazdów stoi po wszelkich parkingach zarówno w większych jak i mniejszych miastach. Samochody te nie tylko zajmują miejsca postojowe, których brakuje dla sprawnych pojazdów, ale też są one bezpośrednim zagrożeniem dla środowiska naturalnego.

Jednocześnie bardzo duża liczba posiadaczy zniszczonych samochodów, nie wie, że aby się ich pozbyć, wystarczy zgłosić się do stacji demontażu. Placówka tego typu zajmuje się skupowaniem, a następnie złomowaniem zepsutych samochodów. W ten sposób nie tylko usuwamy ze środowiska i przestrzeni miejskiej stare zniszczone pojazdy, ale też czynimy to z korzyścią dla właścicieli tych samochodów.

 

Kasacja pojazdów – Białystok (woj. podlaskie)

 

Firmy tego typu, zarządzane przez fachowców nie tylko chętnie odkupią od państwa zniszczony i stary samochód, ale też na własną rękę zorganizują odbiór pojazdu i to zupełnie za darmo.

Złomowanie aut przeprowadzane jest przez profesjonalne firmy, które odkupią państwa uszkodzony samochód. Ustalona kwota pieniędzy zostanie wypłacona od razu w gotówce.

 

Nasza działalność prowadzona jest w miejscowości Białystok ( i okolice) .

 

Skup samochodów do kasacji – Dlaczego warto nas wybrać?

- Płatność od ręki, gotówką
- Laweta odbiera samochód całkowicie bezpłatnie
- Gwarantujemy satysfakcjonujące, wysokie ceny za samochód.
- Wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu auta, które pozwala na wyrejestrowanie złomowanego samochodu
- Jednocześnie dzięki całej procedurze. Klient otrzyma pełen zwrot nadpłaconej składki z ubezpieczalni

 

 Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej pod numerem 505 455 611 !

Powrót do bloga