Złomowanie pojazdów w małym mieście – jak znaleźć auto złom?

Niektórzy właściciele starych i nadających się do utylizacji samochodów odkładają złomowanie pojazdów w czasie, ponieważ nie mają punktu auto złom blisko domu. Z taką sytuacją spotykają się zwłaszcza mieszkańcy małych miasteczek i wsi. Jak przeprowadzić złomowanie pojazdów, mając do najbliższego skupu godzinę jazdy, a może nawet więcej? Czy płacenie za lawetę to jedyne rozwiązanie? Przekonaj się!


Złomowanie pojazdów – rekonesans internetowy

Skoro zainteresował Cię temat niniejszego artykułu, porządny research internetowy masz już pewnie za sobą. Sprawdziłeś i upewniłeś się, że złomowanie pojazdów w Twojej okolicy nie jest możliwe: nie ma punktu auto złom, właśnie został zamknięty lub właściciele zawiesili działalność na kilka tygodni. A zegar tyka, wybijając kolejne godziny, w których tracisz pieniądze na obowiązkowe ubezpieczenie OC.

W internecie trafisz na złomowanie pojazdów dostępne w miejscowościach położonych z dala od Twojej, ale za to oferujące dojazd, wzięcie starego lub skasowanego auta na lawetę i odwiezienie go do punktu auto złom. To z usług właśnie takiej firmy powinieneś skorzystać.

Złomowanie pojazdów w serwisie dokasacji.pl

Złomowanie pojazdów z dojazdem do wskazanego przez klienta miejsca to usługa nowoczesna, dopasowana do osób dysponujących ograniczoną ilością wolnego czasu i pozwalająca zaoszczędzić na samodzielnym wynajmowaniu lawety. Taką usługę świadczymy właśnie my. Mamy punkty auto złom ulokowane w kilku miastach na terenie Polski, do których zwozimy samochody z okolicznych terenów.

Interesują Cię skup aut Bydgoszcz, skup aut Gdańsk, skup aut Gorzów Wielkopolski albo skup aut Jędrzejów? A może mieszkasz w miasteczku innym niż wymienione? Po prostu się z nami skontaktuj, a przyjedziemy we wskazane miejsce.

Wybierz wygodne złomowanie pojazdów, ale nie zapomnij o najważniejszym!

Pamiętaj, że wygodne złomowanie pojazdów to nie jedyna rzecz, jaką powinieneś się kierować podczas wybierania firmy złomującej. Nie ulegaj chęci szybkiego pozbycia się problemu bez wcześniejszego sprawdzenia, czy auto złom działa legalnie. Tylko zatwierdzony skup samochodów do kasacji ma prawo wystawić zaświadczenie o zezłomowaniu. Będzie Ci ono potrzebne m.in. do wyrejestrowania pojazdu oraz rozwiązania umowy z ubezpieczycielem.

My przeprowadzamy złomowanie pojazdów w 100% legalnie. Wystawimy Ci stosowane zaświadczenie, a drugie – zgodnie z prawem – wyślemy do urzędu komunikacji. Ponieważ przyjedziemy po auto we wskazane miejsce, zaoszczędzimy Twój czas i pomożemy Ci pozbyć się zniszczonego samochodu. Zadzwoń do nas!

Powrót do bloga