Złomowanie pojazdów – sposób na zarobienie

Wahasz się, czy oddać stary samochód na skup pojazdów? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka finansowych powodów, dla których złomowanie samochodów jest rozsądniejsze od trzymania ich na podwórku i pozwalanie, by zarastały roślinnością i rdzewiały. Przekonaj się, jakie zalety ma szybkie oddanie pojazdu na skup aut. Skorzystaj z naszych usług. Zapraszamy!


Za oddanie auta na skup pojazdów przysługują Ci pieniądze [Przykład: skup samochodów Legnica]

Jeżeli przed oddaniem samochodu na skup aut powstrzymuje Cię fakt, że – w przeciwieństwie do sprzedaży – i tak nie uzyskasz żadnych pieniędzy... jesteś w błędzie! W rzeczywistości za kompletny samochód, czyli ważący min. 90% wagi podstawowej, uzyskasz nawet kilkaset złotych. Nikogo zaś nie trzeba przekonywać, że niespodziewany zastrzyk gotówki jest zaletą.

Nie zwlekaj i przeprowadź złomowanie pojazdów Legnica, póki Twój samochód jest kompletny. Jeśli dobiorą się do niego złodzieje i wyjmą części, może się okazać, że za brakującą wagę pojazdu będziesz musiał dopłacić.

Kiedy oddasz pojazd na auto złom, nie musisz dłużej płacić za OC [Przykład: auto złom Legnica]

Zgodnie z polskim prawem jako właściciel samochodu – czy to sprawnego, czy niezdatnego do użytku – musisz płacić za ubezpieczenie OC. Jedyna możliwość wstrzymania opłat to wyrejestrowanie pojazdu. Z kolei dokument uprawniający do wyrejestrowania zdobędziesz, oddając auto na skup samochodów Legnica.

W tym wypadku "zarobisz" na dwa sposoby: 1) nie stracisz pieniędzy na przedłużanie ubezpieczenia, 2) odzyskasz kwotę za czas ochrony od dnia zezłomowania do końca okresu ochrony.

Złomowanie samochodów eliminuje konieczność płacenia za parking, garaż czy inne miejsce postoju [Przykład: złomowanie pojazdów Legnica]

Nie każdy dysponuje podwórkiem, na którym może trzymać niezużywane auto. Jeżeli korzystasz ze strzeżonego parkingu, zapewne płacisz za miejsce. Nawet jeśli w skali miesiąca nie jest to duża kwota, po roku już się nazbiera. Nie musisz szukać firmy, która przyjedzie odebrać Twoje auto. My prowadzimy auto złom Legnica (jesteśmy również w innych miastach), który bierze przyjazd do wskazanego przez klienta miejsca na siebie.

Złomowanie pojazdów eliminuje ryzyko otrzymania mandatu za przewinienia innej osoby [Przykład: złomowanie aut Legnica]

Nie mniej ważny z kwestii finansowej jest fakt, że jeśli z nieużywanego auta ktoś skradnie tablice i popełni wykroczenie lub przestępstwo, do odpowiedzialności możesz zostać pociągnięty Ty. Mandat to najłagodniejsza forma. Pomyśl, co się stanie, jeśli potrącony zostanie człowiek albo pojazd posłuży do przemytu.

Nasz skup pojazdów Legnica unieważnia dokumenty samochodu i tablice, więc od momentu oddania pojazdu na auto złom jesteś chroniony od odpowiedzialności. Pamiętaj, by udać się do urzędu komunikacji i wyrejestrować pojazd. Masz na to 30 dni.

Interesuje Cię jedno z poniższych haseł? Zadzwoń do nas i podaj miejsce, w jakie mamy przyjechać. Świadczymy usługi na terenie całej Polski!

Powrót do bloga