Złomowanie aut z korzyścią dla Ciebie. Wybierz auto złom Sandomierz!

Trzymanie nieużywanego i nienadającego się do jazdy samochodu nie opłaca się z wielu powodów. Od tych błahych, jak np. zagracanie podwórka, po poważne – chociażby narażanie się na kradzież tablic rejestracyjnych i zastosowanie ich w aucie wykorzystywanym do nielegalnych czynności. Jeśli mieszkasz w Sandomierzu lub okolicach, odwiedź nas bądź skontaktuj się z nami. Rozwiążemy Twój problem z korzyściami dla Ciebie.


Oddanie samochodu na skup aut Sandomierz to koniec z marnowaniem pieniędzy na OC

Jedną z największych korzyści oddania starego pojazdu mechanicznego na auto złom jest zwolnienie z konieczności uiszczania składek za OC. To obowiązkowe ubezpieczenie samochodowe dla każdego właściciela zarejestrowanego auta. Nie ma znaczenia, czy owo auto nadaje się do jazdy. Dopiero kasacja pojazdów skutkująca wydaniem dokumentu umożliwiającego wyrejestrowanie samochodu stanowi podstawę do wypowiedzenia OC.

Polecamy nasz skup pojazdów Sandomierz, ponieważ działamy jako legalny auto złom. Być może o tym nie wiedziałeś, ale nie zawsze złomowanie aut wykonywane jest zgodnie z prawem. Jeżeli firma nie otrzymała odpowiedniej zgody, nie ma prawa wystawiać dokumentu koniecznego do wyrejestrowania auta. W efekcie Twój pojazd zostanie zniszczony, ale nie będziesz go mógł wyrejestrować i nadal będziesz płacił za OC.

Złomowanie pojazdów Sandomierz rozwiązaniem problemu nielegalnego wykorzystania rejestracji

We wstępie do niniejszego artykułu poruszyliśmy bardzo ważny problem wynikający z zaniechania oddania nieużywanego pojazdu na skup aut. Otóż niestety zdarza się, że nienadające się jazdy samochody stojące na parkingu, ulicy czy nawet na terenie prywatnym padają ofiarą osób planujących wykorzystać rejestracje do działalności przestępczej. Jeśli samochód z podmienioną rejestracją na Twoją przekroczy prędkość bądź spowoduje wypadek, możesz spotkać się z nieprzyjemnościami.

Złomowanie aut Sandomierz rozwiązuje ten problem. Ponieważ domyślamy się, że Twoje stare auto nie nadaje się do jazdy, nie oczekujemy, że sam je do nas dostarczysz. Wręcz przeciwnie – to my przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce i odbierzemy pojazd. Po zezłomowaniu go dostaniesz tablice i dokument. Z nimi udasz się do wydziału komunikacji, by dokonać wyrejestrowania.

Wybierz auto złom Sandomierz i otrzymaj pieniądze od zaraz

Kasacja pojazdów Sandomierz łączy się nie tylko ze zwolnieniem z opłat za OC, ale również z jednorazowym zarobkiem za oddany nam samochód. W tej sytuacji zyskujesz finansowo podwójnie! Nie rozmontowuj pojazdu samodzielnie. To ważne, by przekazać nam samochód o wadze odpowiadającej nowemu modelowi (może się nieznacznie różnić).

Zadzwoń do nas i powiedz, dokąd mamy przyjechać. Skup aut Sandomierz nie jest jedynym punktem, w którym pracujemy. Działamy na terenie całej Polski. Dojeżdżamy do klientów z kilku głównych lokalizacji. Inne to np. auto złom Ostrowiec Świętokrzyski, skup samochodów Włoszczowa. Czekamy na kontakt!

Powrót do bloga