Złomowanie auta Rawicz

FIRMA Z PASJĄ DWCAR ZŁOMOWANIE AUT RAWICZ – SZYBKIE TERMINY REALIZACJI 

Dobro i zadowolenie klienta są naszym priorytetem. Szanujemy innych, bo prowadzimy rodzinny interes. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Pasja to jest coś, co nas pozytywnie nakręca. Wiele lat doświadczenia to kolejny atut. Etyka i uczciwość to nie są dla nas nic nieznaczące słowa i slogany reklamowe. DWCAR jest dla Ciebie! Złomowanie samochodu nie jest dla nas tajemną wiedzą.

Dbamy o ekologię, jesteśmy pierwszym etapem przetwarzania wraków, przez co spoczywa na nas duża odpowiedzialność. 

Masz wrak w Rawiczu? Dojedziemy tam! Działamy na terenie Dolnego Śląska, województwa lubuskiego i Wielkopolski.

AUTO SZROT W RAWICZU – OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I CZASU

Atrakcyjna cena to rzecz, która przyciąga do nas wszystkich! Odebranie pojazdu jest za darmo. Laweta wlicza się też do gratisów. Oferujemy bezkosztowy, osobisty odbiór aut, bez wyjątku! Także z Rawicza.  Dobrych informacji jest bez końca, bo mamy bardzo szybkie terminy realizacji. I na koniec – wycena także nic Cię nie kosztuje! Jesteśmy rzetelni, nie kręcimy. Złomowanie samochodów to nasza duma, nie możemy sobie pozwolić na utratę zaufania i zszarganie opinii. Profesjonalni w każdym calu, traktujemy każdego klienta indywidualnie i z najwyższym poziomem profesjonalizmu. Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

KASACJA POJAZDÓW W RAWICZU– ZAWSZE PO JASNEJ STRONIE MOCY

Łakomienie się na dodatkowe 100 zł i przekazanie swojego auta na nielegalny szrot w Rawiczu należy delikatnie mówiąc do złych pomysłów. To się po prostu nie opłaca, bo zawsze można się zderzyć z niemiłymi konsekwencjami. Szara strefa to ryzyko zawodowe, także dla sprzedającego. Po „transakcji” nie wiesz, co dalej może stać się z autem. Urząd skarbowy, policja, prokuratura. To nie serial, tylko prawdopodobny życiowy scenariusz, jeśli samochód brał udział w wypadku albo w przestępstwie. To już chyba lepiej nie kombinować.

Legalne złomowanie pojazdu daje Ci natomiast możliwość odebrania reszty ze składki OC.

My działamy zgodnie z prawem. Sprawdź nas. Jesteśmy rzetelnym złomowiskiem – widniejemy w spisie Urzędu Województwa Wielkopolskiego.

PROCEDURA PO KASACJI AUTA W RAWICZU

W punkcie demontażu pojazdów otrzymujesz zaświadczenie, że auto uległo zezłomowaniu oraz dokumenty unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z tymi papierami udajesz się do Wydziału Komunikacji. Tam musisz okazać dowód osobisty lub paszport, pozostawić wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu oraz dowód zapłaty opłaty skarbowej. Jeśli auto ma kilku współwłaścicieli i nie wszyscy są obecni w urzędzie, to musisz od nich uzyskać pełnomocnictwo.
DWCAR to złomowanie pojazdów łączące tradycję z nowoczesnością. Uczciwość na pierwszym miejscu! Profesjonalizm to nasze drugie imię. Nasze realizacje są na bieżąco. Złomowania auta także z Rawicza są zawsze w przystępnej cenie! Dbamy o klientów, bez nich nie istniejemy. Oddaj nam niepotrzebne pojazdy, a my sprawimy, że będą zrecyklingowane prawie do cna! Może część z nich trafi do Twojego przyszłego auta lub do asfaltu, po którym będziesz jeździł? To chyba ma także sens?