Złomowanie auta Leszno

FIRMA Z TRADYCJAMI DWCAR ZŁOMOWANIE AUT LESZNO – ZAWSZE PROFESJONALNIE I SZYBKO 

U nas klient jest najważniejszy, z chęcią odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Do działania motywuje nas pasja i to abyś był zadowolony z naszej pracy. Jesteśmy w tej branży od wielu lat. Otworzyliśmy interes jako rodzina, dlatego wyznajemy takie wartości jak etyka i uczciwość. DWCAR jest naszym oczkiem w głowie. Bez klientów nie ma nas, szacunek jest u nas priorytetem. Złomowanie samochodu jest skomplikowane, ale nie dla nas.

Dbamy o środowisko, jesteśmy pierwszym ogniwem przy przetworzenia auta, więc ciąży na nas duża odpowiedzialność. 

Posiadasz wrak w Lesznie? Dojedziemy tam! Z naszych usług korzystają także inne miejscowości. Działamy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i województwa lubuskiego.

AUTO SZROT WLESZNIE – TWÓJ PORTFEL, TWÓJ CZAS

Atrakcyjna cena to jest to, czym przyciągamy klientów! U nas jesteś zbieraczem bonusów. Odebranie auta z miejsca przez Ciebie wyznaczonego to pierwszy gratis. Kolejnym jest bezpłatna laweta. Oferujemy osobisty odbiór samochodów za darmo, bez wyjątku! Także z Leszna.  Następna bardzo dobra wiadomość jest taka, że mamy bardzo szybkie terminy realizacji, a wycena nic Cię nie kosztuje. Jesteśmy zorganizowani i rzetelni, nie kłamiemy. Złomowanie samochodów to nasza rodzinna duma, nie możemy sobie pozwolić na utratę zaufania i zepsucie opinii.  Profesjonalna grupa pasjonatów przeprowadzi procedurę przyjęcia auta do złomowania w mig! Zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.

KASACJA POJAZDÓW W LESZNIE – PRAWO ZAWSZE Z NAMI

Uważamy za zły pomysł, aby połakomić się na dodatkowe 100 zł i przekazać swoje auto na nielegalny szrot w Lesznie. To się po prostu nie opłaca pod względem nieprzyjemnych konsekwencji. Szara strefa to ryzyko zawodowe, także dla sprzedającego, ponieważ nie ma się kontroli nad tym, co się dzieje z autem. Mogą pojawić się problemy z urzędem skarbowym, a to dopiero początek. Jeśli samochód brał udział w wypadku albo w kryminalnym zajściu, to już równia pochyła i oczekiwanie na kontakt z policją i prokuraturą. 

Legalne złomowanie pojazdu to transakcja, po której możesz zyskać finansowo, bo należy Ci się reszta ze składki OC.

Warto być fair wobec prawa. Korzystaj z legalnych złomowisk z uprawnieniami nadanymi przez Wojewodę. Możesz nasz sprawdzić – jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, której można zaufać! 

JAKA JEST PROCEDURA PO KASACJI AUTA W LESZNIE?

W punkcie demontażu pojazdów dostaniesz zaświadczenie, że auto zostało poddane legalnemu zezłomowaniu oraz dokumenty dotyczące unieważnienia dowodu rejestracyjnego, tablic i jeśli była w posiadaniu – karty pojazdu. Z tymi dokumentami udajesz się do Wydziału Komunikacji. Tam musisz okazać dowód osobisty lub paszport, przedłożyć wniosek właściciela o wyrejestrowanie pojazdu i dowód zapłaty opłaty skarbowej. Jeśli auto ma kilku współwłaścicieli i nie wszyscy mogą być w urzędzie, to od nich wszystkich musisz uzyskać pełnomocnictwo.
DWCAR to uczciwe i pełne profesjonalizmu złomowanie pojazdów. Nasze realizacje są na bieżąco, żadna zwłoka Cię u nas nie zatrzyma! Złomowania auta także z Leszna są zawsze w dobrej cenie i szybko! W naszym interesie jest dbać o klientów, ale robimy to też, bo lubimy ludzi, cenimy szczerość i zaufanie. Pozbądź się niepotrzebnego samochodu, a my sprawimy, że będzie zrecyklingowany prawie w zupełności. Może część z niego trafi do Twojego przyszłego auta i do asfaltu, po którym będziesz jeździł? To chyba ma także sens?