Złomowanie aut Dolsk

FIRMA DWCAR – PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU – ZŁOMOWANIE DOLSK

DWCAR to rodzinna firma z tradycjami, a to zobowiązuje – pracujemy dla Dolska i innych miast. Działamy na terenie trzech województw: wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Jesteśmy dla Ciebie. Chcemy, abyś docenił nasz trud i profesjonalizm. Działamy według naszych niezbywalnych zasad – kompleksowe i uczciwie złomowanie samochodu. Bezprawna kasacja to nie nasza liga. Gramy zawsze do jednej bramki z klientem i z ochroną środowiska.

AUTO SZROT W DOLSKU– NASZE DOBRE STRONY

Atrakcyjna cena ciągle się nas trzyma. Nigdy jej nie puścimy! Jeśli z Dolska bądź z innych miejsc nie masz możliwości dojechania do nas, to oferujemy osobisty odbiór aut. Nie uwierzysz, ale ta usługa jest darmowa. Co więcej, laweta jest do Twojej dyspozycji i za odwiezienie wraku także nie zapłacisz nic!

Dzięki naszej fachowej obsłudze nie będziesz musiał zbytnio się wysilać. Złomowanie samochodów to jest nasza sprawa, a twój zysk, także czasowy.  Jesteśmy po to, abyś miał jak największy komfort! 

KASACJA POJAZDÓW W DOLSKU – UCZCIWOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU 

Prawidłowo działające złomowisko ma stosowne zezwolenie od Wojewody. Zajrzyj na stronę Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Możesz nas sprawdzić, czy jesteśmy w wykazie. Oczywiście, że tak. Także dla mieszkańców Dolska. Przyjedź do nas albo my przyjedziemy do Ciebie!

Nie staraj się sprzedać wraku w nielegalny sposób. Dodatkowe 100 złotych nie jest tego warte.  Przez takie podejście tracisz resztę pieniędzy ze składki OC. Możesz też mieć problemy z urzędem skarbowym czy z policją. Istnieje zagrożenie pociągnięcia do odpowiedzialności karnej w przypadku, gdy ktoś spowoduje Twoim byłym autem wypadek albo zostanie wykorzystane do przestępstwa. Nie ryzykuj, nie warto!

CO MAM ZROBIĆ PO ZEZŁOMOWANIU AUTA W DOLSKU?

Jeśli jest Ci trudno rozstać się ze swoim autem, załatw to szybko. Najpierw otrzymasz od nas:

  • dokument, który potwierdza zezłomowanie samochodu — jest w 3 egzemplarzach: jeden pozostaje u nas, drugi jest dla Ciebie, a trzeci jest potrzebny do wyrejestrowania;
  • unieważnienie dowodu rejestracyjnego, tablic i karty pojazdu.

Udajesz się do Wydziału Komunikacji, gdzie składasz:

  • wniosek o wyrejestrowanie pojazdu;
  • dowód rejestracyjny;
  • tablice rejestracyjne;
  • kartę pojazdu w przypadku jej posiadania;
  • dowód osobisty lub paszport;
  • zaświadczenie ze złomowiska;
  • dowód zapłaty opłaty skarbowej.

Jeśli Twoje auto miało innych właścicieli i nie mogą stawić się w urzędzie, to muszą dać Tobie pełnomocnictwo.

Złomowanie pojazdów jest trudnym zawodem. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego szanujemy swoją pracę i klienta. Znajdujemy się w Pońcu, 22 kilometry od Rawicza. Dolsk, jak i inne miasta korzystają z naszych usług. Twoje auta odbierzemy na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski i województwa lubuskiego. Za taką usługę nic nie zapłacisz. U nas bonusy i szybkie terminy realizacji są na porządku dziennym. Obowiązują nas przepisy i dyrektywy Unii Europejskiej związane z recyklingiem, dlatego jesteśmy zobowiązani przestrzegać prawa – uczciwość przede wszystkim. Przyjmuje się, że wraki w około 85% skutecznie zostają powtórnie przetworzone i jest to też nasza zasługa. DWCAR – jesteśmy niezawodni i zawsze kompetentni w sprawach dotyczących złomowania auta!