Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Jeśli chcesz sprzedać swój stary i nie nadający się do dalszej jazdy samochód - chętnie Ci w tym pomożemy! W naszym serwisie możesz zrobić szybko i nie ponosząc dodatkowych kosztów!

 

Po co dłużej czekać? Wystaw swój samochód na aukcję i sprawdź, jaką kwotę zaoferują za niego Stacje Demontażu!

 

Recycling i kasacja pojazdów w województwie wielkopolskim (Poznań)


Serwis dokasacji.pl został założony z myślą o użytkownikach zniszczonych aut. Dzięki naszej stronie mogą oni w błyskawiczny, bezpieczny i legalny sposób sprzedać niepotrzebny samochód. W Poznaniu, tak jak zresztą w innych dużych miastach w kraju znajduje się ogromna liczba nie nadających się do użytku pojazdów. Samochody te zajmują tylko niepotrzebnie miejsca postojowe dla innych właścicieli sprawnych modeli, powodując jednocześnie spore obciążenie dla środowiska. Wielu z nich nie ma nawet pojęcia, że wystarczy zgłosić się do stacji demontażu, które prowadzą m.in. skup samochodów oraz złomowanie aut. Utylizacja pojazdów przyniesie wymierne korzyści nie tylko dla środowiska, ale może być ona również bardzo owocna dla kieszeni posiadacza zepsutych modeli.


Złomowanie pojazdów to usługa prowadzona przez fachowe stacje demontażu, które z chęcią odkupią od Ciebie zepsuty pojazd. Zwykle stacje demontażu zapewniają także odbiór zakupionego samochodu. Od teraz nie musisz już tracić cennego czasu. Profesjonalne złomowanie aut w Poznaniu zapewniają wyspecjalizowane firmy!

Powrót do bloga