Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu w auto złomach w miejscowościach: Katowice, Kraków

 

 

AUTO ZŁOM Katowice, Kraków -

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Twój stary lub zepsuty samochód niepotrzebnie zajmuje miejsce w garażu? Chcesz się go pozbyć, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że jego sprzedaż może być zbyt uciążliwe? Z pomocą portalu dokasacji.pl będzie to o wiele prostsze!

Już teraz możesz w łatwy i szybki sposób sprawdzić ile zarobisz na swoim wysłużonym pojeździe, nawet jeśli nie jest sprawny. Co więcej, na naszym portalu zrobisz to całkowicie za darmo.


Na co zatem czekać? W ciągu kilku chwil wystawisz Twój samochód na aukcji i tym samym dowiesz się ile pieniędzy zaoferują Ci za niego stacje demontażu.

Recycling i kasacja samochodów  - Katowice, Kraków

 

Portal dokasacji.pl to miejsce, dzięki któremu każdy właściciel zepsutego lub po prostu starego samochodu, będzie mógł bezproblemowo pozbyć się tego ciążącego na nim kłopotu. Korzystanie z naszego serwisu jest nie tylko dziecinnie łatwe, ale pozwala również na dokonanie szybkiej i legalnej sprzedaży takiego pojazdu w bezpieczny sposób.

Z pewnością każdy z nas zauważa na co dzień, że polskie miasta są wręcz przepełnione pojazdami, które już dawno mają za sobą swoje lata świetności. Bardzo często niesprawne, czy wręcz rozsypujące się samochody, zajmują cenne miejsca postojowe, których przecież brakuje, zwłaszcza w pobliżu centrów miast. Dodatkowo, warto także uświadomić sobie, iż takie zdezelowane auto jest dużym obciążeniem dla naszego środowiska naturalnego, o które teraz powinniśmy szczególnie mocno się zatroszczyć.

Niestety, wciąż większość osób, które są właścicielami takich właśnie samochodów, nie ma pojęcia o tym, że pozbycie się takiego balastu jest bardzo proste. Wystarczy bowiem udać się do najbliższej stacji demontażu zajmującej się tego rodzaju usługami, które złomują lub po prostu skupują takie właśnie auta.

Decydując się zatem na utylizację pojazdu nie tylko pomagamy środowisku, ale także zarabiamy. Tym bardziej, że obecnie takimi usługami zajmują się profesjonalne firmy, które często kupując Twój samochód, również zajmują się jego odbiorem. Jest to bardzo duże ułatwienie dla posiadaczy starych, niedziałających pojazdów, nawet gdy na ich zakup zdecydują się stacje znacząco oddalone od ich miejsca zamieszkania.