Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu w auto złomach na terenie Warszawy

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Jesteś posiadaczem zepsutego lub wiekowego auta? W naszym serwisie możesz wystawić go na sprzedaż! Bezproblemowo i bez dodatkowych kosztów!

 

Skorzystaj z naszych aukcji i wystaw swój samochód, aby przekonać się, ile Stacje Demontażu mogą Tobie za niego zaproponować!

 

Recycling i kasacja pojazdów w województwie mazowieckim (Warszawa)

 

Z portalu dokasacji.pl mogą skorzystać wszyscy posiadacze starych samochodów. Zamiast trzymać je na ulicach i osiedlach miasta, ograniczając miejsca parkingowe, które mogłyby być wykorzystane przez innych kierowców, mogą oni skorzystać z usług oferowanych przez stacje demontażu. Problemy z dostępnymi miejscami parkingowymi pojawiają się we wszystkich większych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest złomowanie samochodów, dokonywane przez specjalistyczne przedsiębiorstwa. Recycling pojazdów przyczynia się do ochrony środowiska. W zepsutych samochodach, które stoją tygodniami, miesiącami, a niekiedy nawet latami, znajdują się łatwopalne płyny oraz materiały. Korzystając z usług stacji demontażu prowadzącej skup samochodów, można otrzymać do kilkuset złotych za swój stary pojazd!

 

Złomowanie aut to usługa prowadzona przez specjalistyczne firmy, które są w stanie zaoferować pieniądze za Twój uszkodzony samochód. W większości przypadków nie musisz nawet fatygować się, aby do niej dojechać, bo przedsiębiorstwa te zwykle same odbierają od klienta zakupione auta. Złomowanie pojazdów w Warszawie może być prowadzone przez firmy oddalone nawet o kilkaset kilometrów!

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie