Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu w auto złomach na terenie Rzeszowa

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Posiadasz stare auto, które nie nadaje się do dalszego użytku? Bez obaw, dzięki nam możesz je sprzedać w bardzo prosty sposób.

Nie ma sensu dłużej zwlekać! Skorzystaj z naszych aukcji i wystaw swój samochód. Sprawdź jaką kwotę zaproponują Ci za niego Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów na Podkarpaciu (Rzeszów)


Portal dokasacji.pl został stworzony, aby umożliwić użytkownikom złomowanie samochodów w sposób szybki, bezpieczny, a co najważniejsze zupełnie legalny. Rzeszów, podobnie jak inne duże miasta w Polsce, naszpikowany jest pokaźną ilością starych, nie nadających się do użytku aut zaparkowanych na ulicach i osiedlach. Pojazdy te zajmują bardzo cenne miejsca parkingowe, stanowiąc zagrożenie dla środowiska – np. ze względu na umieszczone w nim łatwopalne ciecze oraz materiały innego typu. Właściciele tych aut bardzo często nie mają pojęcia, że utylizacja pojazdów stanowi proces, którym w całości zajmie się specjalna firma. Stacje demontażu prowadzą skup samochodów, które nie nadają się już do dalszego użytku, proponując ich właścicielom kwoty w wysokości nawet kilkuset złotych.


Złomowanie pojazdów od teraz może być bardzo proste. Usługa ta bowiem świadczona jest przez upoważnione do tego przedsiębiorstwa, które zapłacą Ci za niedziałający samochód. Firmy te zapewniają także odbiór zakupionego pojazdu. Nie musisz już poświęcać swojego wolnego czasu na dojazd. Złomowanie aut w Rzeszowie może zostać przeprowadzone przez stacje oddalone w sporej odległości od Ciebie.

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie