Wycena telefoniczna 505 455 611 

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Jesteś właścicielem zepsutego lub starego pojazdu? U nas możesz wystawić go na sprzedaż! Bezproblemowo i bez dodatkowych kosztów!

Nie ma na co czekać! Skorzystaj z naszych aukcji i wystaw swoje auto. Przekonaj się jaką kwotę zaproponują Ci  Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie warmińsko-mazurskim (Olsztyn)


Portal dokasacji.pl został stworzony po to, aby umożliwić właścicielom starych modeli złomowanie samochodów w sposób błyskawiczny, bezpieczny i, co najważniejsze, całkowicie legalny! Olsztyn, podobnie jak pozostałe większe miasta w Polsce, załadowany jest sporą liczbą zniszczonych aut umieszczonych na ulicach oraz osiedlach. Samochody te odbierają niepotrzebnie wartościowe miejsca parkingowe i mogą być niebezpieczne dla środowiska – m.in. ze względu na znajdujące się w nim łatwopalne ciecze oraz materiały. Dobrym wyjściem z tej sytuacji jest kasacja samochodów. Posiadacze takich pojazdów bardzo często nie mają pojęcia, że utylizacja pojazdów to proces, o który w dużej mierze zadbają stacje demontażu. Tego rodzaju firmy prowadzą skup samochodów, które nie nadają się już do dalszego użytku, proponując ich właścicielom sumy odstępnego w wysokości nawet kilkuset złotych!


Złomowanie pojazdów to usługa dokonywana przez specjalistyczne stacje demontażu, które z chęcią odkupią od Ciebie niedziałający samochód. Zazwyczaj stacje demontażu zapewniają także odbiór zakupionego pojazdu. Od teraz nie musisz już marnować cennego czasu, bowiem złomowanie aut w Olsztynie może zostać zrobione nawet przez stacje znajdujące się o kilkaset kilometrów od Ciebie!

Powrót do bloga