Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu w auto złomach na terenie Lublina

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Posiadasz zepsute lub stare auto, które chciałbyś sprzedać? U nas zrobisz to całkowicie za darmo!Nie czekaj! Wystaw swój samochód na aukcję i zobacz ile zaproponują za niego Stacje Demontażu!

 

Recycling i kasacja pojazdów w województwie Lubelskim (Lublin)

 


Portal dokasacji.pl został stworzony z myślą o kierowcach posiadających zepsute lub stare auta. Dzięki naszemu serwisowi mogą oni w szybki, bezpieczny i legalny sposób pozbyć się uciążliwego problemu. W Lublinie, tak jak zresztą w pozostałych większych miastach w Polsce, znajduje się ogromna liczba zniszczonych samochodów. Pojazdy te zajmują tylko niepotrzebnie miejsca postojowe dla innych kierowców sprawnych modeli, stanowiąc jednocześnie spore obciążenie dla środowiska. Wielu właścicieli nie zdaje sobie nawet sprawy, iż wystarczy zgłosić się do stacji demontażu, które zajmują się takimi usługami, jak skup pojazdów oraz złomowanie samochodów. Utylizacja pojazdów może więc nie tylko przynieść korzyści dla środowiska, ale może być ona także bardzo pożyteczna dla kieszeni posiadacza starych modeli.


Złomowanie aut to usługa świadczona przez fachowe firmy, które z chęcią odkupią od Ciebie niedziałający pojazd. Zazwyczaj stacje demontażu zapewniają także odbiór zakupionego samochodu. Od teraz nie musisz już marnować cennego czasu, bowiem złomowanie aut w Lublinie może zostać dokonane przez stacje oddalone nawet  o kilkaset kilometrów.

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie