Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu w auto złomach na terenie Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Dysponujesz starym lub uszkodzonym samochodem, który chciałbyś wystawić na sprzedaż? W naszym serwisie zrobisz to całkowicie za darmo!

Wystaw swój samochód na aukcję – sprawdź ile zaoferują Ci za niego Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie Małopolskim (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz)

Serwis dokasacji.pl został stworzony po to, aby umożliwić użytkownikom złomowanie samochodów w sposób szybki, bezpieczny i całkowicie legalny. Kraków, podobnie jak inne duże miasta w Polsce, pełen jest zniszczonych aut zaparkowanych na ulicach i osiedlach. Auta te blokują cenne miejsca parkingowe i mogą być niebezpieczne dla środowiska - m.in. ze względu na znajdujące się w nim łatwopalne płyny i materiały. Właściciele tych samochodów często nie zdają sobie sprawy, że utylizacja pojazdów to proces, o który w całości zadba wyspecjalizowana do tego celu firma. Stacje demontażu prowadzą skup samochodów, które nie nadają się już do jazdy, oferując ich właścicielom odstępne w wysokości kilkuset złotych!

Złomowanie pojazdów prowadzą upoważnione do tego celu stacje demontażu, które są w stanie zapłacić za Twój uszkodzony samochód. Firmy te zapewniają również odbiór samochodu od klienta. Złomowanie aut w Krakowie może być prowadzone przez stacje demontażu oddalone nawet o kilkaset kilometrów!

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie