Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Zepsuty samochód spędza Ci sen z powiek? Chcesz się go pozbyć w łatwy i szybki sposób? W naszym portalu zrobisz to bez żadnych problemów i bez dodatkowych kosztów!

Nie ma na co czekać! Skorzystaj z naszych aukcji i wystaw swoje auto. Sprawdź ile zaoferują Ci za niego Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja samochodów na Śląsku (Katowice)


Dokasacji.pl to portal stworzony dla osób mających kłopoty ze swoim starym lub niesprawnym autem. Zazwyczaj właściciele takich modeli nie mają pojęcia, co mogą z nimi zrobić. Pozostawiają oni w takich sytuacjach swoje auta na ulicach i chodnikach, blokując miejsca parkingowe. Tak dzieję się właśnie w Katowicach i pozostałych miastach w Polsce. Najlepszym rozwiązaniem tego typu problemów jest złomowanie aut. Wystarczy skorzystać z usług stacji demontażu, która prowadzi skup samochodów, nie nadających się do dalszej jazdy. Utylizacja pojazdów może przyczynić się nie tylko do ochrony środowiska naturalnego, ale również pozwoli posiadaczom nie działających modeli aut na zarobieniu nawet kilkuset złotych.


Złomowanie pojazdów to usługa świadczona przez fachowe firmy, które z chęcią odkupią od Ciebie stare auto. Zazwyczaj stacje demontażu zapewniają także odbiór zakupionego pojazdu. Od teraz nie musisz już marnować cennego czasu, bowiem złomowanie aut w Katowicach może zostać dokonane przez przedsiębiorstwa znajdujące się nawet  o kilkaset kilometrów.

Powrót do bloga