Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Jeśli Twój samochód nie nadaje się już do dalszego użytku i chciałbyś się go pozbyć - chętnie Ci w tym pomożemy! U nas możesz zrobić to w bardzo łatwy sposób, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów!

Po co dłużej zwlekać? Skorzystaj z naszych aukcji i wystaw swój samochód. Przekonaj się ile zaproponują Ci Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie zachodniopomorskim


Z serwisu dokasacji.pl mogą skorzystać wszyscy właściciele zepsutych aut. Jest to niezawodna alternatywa, która skutecznie zmniejsza liczbę aut zaparkowanych na ulicach oraz chodnikach, blokujących miejsca parkingowe, z których mogliby skorzystać inni kierowcy. Tego typu problemy pojawiają się we wszystkich większych miastach w Polsce, m.in. w Szczecinie. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest złomowanie samochodów, którego dokonują specjalistyczne przedsiębiorstwa. Recycling pojazdów przyczynia się do ochrony środowiska. W starych autach, które stoją tygodniami, miesiącami, a niekiedy nawet latami, znajdują się łatwopalne substancje i materiały. Korzystając z usług stacji demontażu, prowadzącej skup samochodów, można zarobić kilkaset złotych za swój stary pojazd.


Złomowanie aut od teraz może być bardzo łatwe. Usługa ta bowiem prowadzona jest przez specjalistyczne przedsiębiorstwa, które zapłacą Ci za niedziałające auto. Firmy te zapewniają również odbiór zakupionego modelu. Nie musisz już poświęcać swojego cennego czasu na dojazd. Złomowanie pojazdów w Szczecinie może zostać przeprowadzone przez stacje znajdujące się w sporej odległości od Ciebie.

Powrót do bloga