Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu na terenie Opole

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Dysponujesz starym autem, który chciałbyś wystawić na sprzedaż? U nas zrobisz to całkowicie za darmo!

Nie ma sensu dłużej zwlekać! Wystaw swoje auto na aukcje i sprawdź jaką kwotę zaoferują za niego Stacja Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie opolskim


Serwis dokasacji.pl został założony po to, aby umożliwić posiadaczom starych modeli złomowanie samochodów w sposób ekspresowy, bezpieczny i, co najważniejsze, całkowicie legalny! Opole, podobnie jak inne duże miasta w naszym kraju, pełne jest zniszczonych samochodów, zajmujących bezcenne miejsca parkingowe na ulicach oraz osiedlach. Pojazdy te stanowią również zagrożenie dla środowiska naturalnego – ze względu na znajdujące się w nim łatwopalne ciecze, a także inne materiały. Właściciele tych aut w wielu przypadkach nie mają pojęcia, iż utylizacja pojazdów stanowi proces, o który w całości zadba wyspecjalizowane do tego przedsiębiorstwo. Stacje demontażu zajmują się m.in. takimi działaniami jak skup samochodów, które nie nadają się już do dalszej jazdy. Firmy te często proponują ich właścicielom kwoty odstępnego w wysokości nawet kilkuset złotych!


Złomowanie pojazdów prowadzone jest przez specjalistyczne stacje demontażu, które są chętne do nabycia Twojego uszkodzonego auta. Firmy te zapewniają również odbiór samochodu od sprzedającego.
Istnieje możliwość, aby złomowanie aut w Opolu było dokonane przez stacje demontażu oddalone nawet o kilkaset kilometrów!

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie