Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu na terenie Katowic, Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej

Złomowanie samochodu w auto złomach w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu i Rudzie Śląskiej !

 

AUTO ZŁOM -  Gliwice, Katowice, Zabrze, Ruda Śląska  - Wycena telefoniczna 505 455 611

 

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

 

Martwi Cię zepsuty samochód? Najchętniej pozbyłbyś się go w szybki i łatwy sposób? Skorzystaj z naszych usług. Bez dodatkowych kosztów usuniemy Twoje stare auto. Dzięki nam zarobisz na zdezelowanym samochodzie i pozbędziesz się problemu.

Nie czekaj! Możesz skorzystać z naszych aukcji i wystawić swój samochód. Dzięki nam dowiesz się, ile za auto dostaniesz na stacjach demontażu. Będziesz mógł ocenić, która opcja jest najbardziej opłacalna.

Czym się zajmujemy? Nasz fach to recycling oraz kasacja samochodów na Śląsku (Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska i okolice). Masz auto do kasacji na terenie Śląska?

Zadzwoń do nas!

Nasz portal – Dokasacji.pl – został założony z myślą o osobach, które nie wiedzą w jaki sposób poradzić sobie z niesprawnym, starym samochodem. Większość kierowców nie ma pojęcia co zrobić w przypadku całkowitego zepsucia samochodu. Czy należy go sprzedać? Czy można go trzymać na ulicy lub chodniku? Jeżeli posiadasz samochód przeznaczony do kasacji, skontaktuj się z nami. Najlepsze, co możesz zrobić w takim wypadku to złomowanie auta. Zajmują się tym stacje demontażu. Prowadzą one skup samochodów, które nie mogą już poruszać się po drodze.

Nie pozwól, by zdezelowane auto stało na Twojej posesji. Po pierwsze – sprzedając samochód możesz trochę zarobić. Niektóre przeznaczone do kasacji samochody mogą być warte nawet do kilkuset złotych. Poza tym utylizacja pojazdów sprzyja ochronie środowiska naturalnego. Nie możemy pozwalać na to, by zdezelowane auto zanieczyszczało przestrzeń.