Sprawdź ile otrzymasz za złomowanie pojazdu na terenie Białegostoku

Posiadasz stary samochód, który tylko zabiera miejsce w Twoim garażu? W naszym serwisie możesz go sprzedać w bardzo prosty sposób i z dużym zyskiem!

Wystaw swoje stare lub niesprawne auto na aukcję – zobacz jaką kwotę zaoferują Ci za niego Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie podlaskim


Z serwisu dokasacji.pl mogą skorzystać wszyscy właściciele niesprawnych samochodów. Zamiast trzymać je na ulicy lub parkingu osiedlowym blokując miejsca parkingowe, których mogliby użyć inni kierowcy, warto zastanowić się czy nie lepiej byłoby skorzystać z usług stacji demontażu. Z problemami związanymi z brakiem miejsc do parkowania borykają się wszystkie duże miasta w Polsce, do których należy również Białystok. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem w tego typu sytuacjach jest złomowanie samochodów, którego dokonują specjalistyczne przedsiębiorstwa. Recycling pojazdów wpływa bardzo korzystnie na środowisko naturalne. W niedziałających autach, które stoją tygodniami, miesiącami, a niekiedy również latami, znajdują się łatwopalne ciecze, a także materiały. Korzystając z usług stacji demontażu, prowadzącej skup samochodów, możesz otrzymać kilkuset złotych za swój stary model.


Złomowanie aut to usługa wykonywana przez fachowe przedsiębiorstwa, które z chęcią odkupią od Ciebie stary samochód. Zazwyczaj stacje demontażu zapewniają także odbiór zakupionego modelu. Od teraz nie musisz już marnować swojego czasu, bowiem złomowanie aut w Białymstoku  może zostać zrobione przez firmy znajdujące się nawet  o kilkaset kilometrów.

 

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie