Sprawdź ile otrzymasz za kasację w auto złomach w Gdańsku, Gdyni i Starogardzie

Wycena telefoniczna 505 455 611

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Posiadasz uszkodzone auto, które tylko zabiera niepotrzebnie miejsce w Twoim garażu? Nie przejmuj się, u nas możesz je sprzedać bez żadnych problemów!

Nie zwlekaj! Wystaw swoje auto na aukcję – przekonaj się ile zaoferują Ci za niego Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie pomorskim (Gdańsk, Gdynia, Starogard Gdański)


Dokasacji.pl to serwis, który powstał dla osób mających problem ze swoim starym autem. Bardzo często właściciele takich modeli nie mają pojęcia, co mogą z nimi zrobić. Pozostawiają oni wówczas swoje pojazdy na osiedlach i chodnikach, zabierając niepotrzebnie miejsca parkingowe. Tak dzieje się w Gdańsku, a także w innych większych miastach w kraju. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest złomowanie pojazdów. Wystarczy skorzystać z usług specjalistycznej firmy, prowadzącej skup samochodów, nie nadających się do dalszego użytku. Utylizacja pojazdów może przyczynić się nie tylko do polepszenia środowiska naturalnego, ale również pozwoli posiadaczom starych modeli aut na zarobienie nawet kilkuset złotych.

Złomowanie pojazdów od teraz może być banalnie proste. Usługa ta bowiem prowadzona jest przez fachowe przedsiębiorstwa, które zapłacą Ci za stary samochód. Przedsiębiorstwa te zapewniają również odbiór zakupionego pojazdu. Nie musisz już poświęcać swojego cennego czasu na dojazd. Złomowanie aut w Gdańsku może zostać przeprowadzone przez przedsiębiorstwa oddalone w sporej odległości od Ciebie.

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie