Wycena telefoniczna 505 455 611  

Poniedziałek - Piątek 8-20

Sobota 10-16

Dysponujesz uszkodzonym pojazdem, który chciałbyś wystawić na sprzedaż? W naszym serwisie zrobisz to całkowicie za darmo!

Nie zwlekaj! Wystaw swój samochód na aukcję i przekonaj się, ile zaoferują za niego Stacje Demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie Świętokrzyskim (Kielce, Piekoszów, Nowiny)


Dokasacji.pl to serwis utworzony dla osób, które chcą się pozbyć swojego zepsutego auta. Najczęściej właściciele takich modeli nie wiedzą, co mogą z nimi zrobić. Pozostawiają oni wówczas swoje auta na ulicach i chodnikach miast, blokując cenne miejsca parkingowe. Tak dzieje się również w Kielcach oraz pozostałych większych miastach naszego kraju. Najlepszym rozwiązaniem tego typu problemów jest złomowanie pojazdów. Wystarczy skorzystać z usług stacji demontażu, prowadzącej skup samochodów nie nadających się do dalszego użytku. Utylizacja pojazdów może przyczynić się nie tylko do poprawy środowiska naturalnego, ale również pozwoli posiadaczom niesprawnych modeli aut zarobić nawet kilkaset złotych.


Złomowanie pojazdów prowadzą specjalistyczne przedsiębiorstwa, które są chętne do kupienia Twojego uszkodzonego samochodu. Przedsiębiorstwa te zapewniają również odbiór pojazdu od sprzedającego.
Istnieje także możliwość, aby złomowanie aut w Kielcach było prowadzone przez stacje demontażu oddalone nawet o kilkaset kilometrów! Nie czekaj – sprawdź ile może zarobić na swoim starym samochodzie!

Powrót do bloga