Sprawdź ile otrzymasz za kasację i złomowanie samochodu w auto złomach w Toruniu

Jesteś posiadaczem uszkodzonego lub starego samochodu? W naszym serwisie możesz wystawić go na sprzedaż! Szybko i bez dodatkowych kosztów!

Skorzystaj z naszych aukcji i wystaw swoje auto, aby przekonać się, jaką kwotę mogą Ci zaproponować za niego wykwalifikowane stacje demontażu!

Recycling i kasacja pojazdów w województwie kujawsko-pomorskim (Toruń)


Z portalu dokasacji.pl mogą skorzystać wszyscy właściciele niesprawnych lub starych aut. Na ulicach dużych miast, m.in. w Toruniu i Bydgoszczy, stoi mnóstwo samochodów, które swoje lata świetności mają już dawno za sobą. Ich właściciele często nie wiedzą, że utylizacja pojazdów – nawet tych 20-letnich – może być dla nich bardzo opłacalna!

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem w tego typu przypadkach jest złomowanie samochodów, dokonywane przez specjalistyczne firmy. Recycling pojazdów korzystnie wpływa na środowisko naturalne. W niesprawnych autach, które stoją tygodniami, miesiącami, a często nawet latami, znajdują się łatwopalne płyny, a także materiały. Korzystając z usług stacji demontażu prowadzącej skup samochodów, można otrzymać nawet kilkaset złotych za swój stary pojazd.


Złomowanie pojazdów prowadzone jest przez wyspecjalizowane w tym celu przedsiębiorstwa, które są chętne do kupienia Twojego starego auta. Przedsiębiorstwa te zapewniają również odbiór pojazdu od klienta. Złomowanie samochodów w Bydgoszczy i Toruniu może być prowadzone przez stacje demontażu oddalone nawet o kilkaset kilometrów!

Zostaw nam numer

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie