Zezłomuj stare auto!

Potrzebujesz szybkiej i profesjonalnej kasacji?
Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc!

Musisz wypełnić obowiązek posiadania sieci zbierania pojazdów? Zapewnij sobie umowę na rok 2023 na atrakcyjnych warunkach.

 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

 

Od 2019 roku, dokasacji.pl prowadzi własną sieć zbierania pojazdów. Dzięki współpracy z renomowanymi Stacjami Demontażu Pojazdów, gwarantujemy solidność oraz pewność, że nasza sieć spełnia wszelkie wymogi ustawowe. Unikniesz dzięki nam kar, mandatów oraz niechcianych inspekcji ze strony urzędów. Nasza transparentna dokumentacja finansowa pozwoli Ci bezproblemowo rozliczyć wszystkie koszty związane z gospodarowaniem odpadami pojazdów. Obsługujemy klientów z całej Polski, oferując swobodę zawierania umów bez ograniczeń administracyjnych.

 

 

Czym jest sieć zbierania pojazdów?

 

Obowiązek posiadania sieci zbierania pojazdów dotyczy przedsiębiorców wprowadzających pojazdy na rynek polski, takich jak importerzy samochodów czy komisy samochodowe. Każdy, kto sprowadza pojazd z zagranicy w celu dalszej sprzedaży na terenie Polski, musi zapewnić sobie taką sieć, już
od pierwszego sprowadzonego pojazdu. W zależności od ilości wprowadzanych aut na rynek, wystarczy zawrzeć umowę z trzema Stacjami Demontażu Pojazdów lub punktami Zbierania Pojazdów, z tym, że w każdym województwie należy zawrzeć taką umowę z 3 firmami, jeżeli wprowadza powyżej 1000 pojazdów.

 

Jak to działa?

 

Procedura jest prosta i przejrzysta! Sieć zbierania pojazdów jest kluczowa dla komisów samochodowych, aby uzyskać wymagane zezwolenie od Marszałka Województwa w zakresie BDO. Numer BDO jest niezbędny do legalnego prowadzenia działalności komisu samochodowego.
Bez tego numeru oraz umowy z siecią zbierania pojazdów, nie mógłbyś sprzedawać sprowadzonych
z zagranicy pojazdów.

Usługę świadczymy 24h na dobę!

 

Skontaktuj się z Nami Już Dziś!

 

Za jedyne 369 zł na cały rok zapewnisz sobie spokój oraz legalność działania swojego komisu.
Napisz do nas, a my wyślemy Ci gotową umowę oraz wypełniony wniosek.

Nie zwlekaj, zadbaj o swoją
spokojną przyszłość w branży
motoryzacyjnej już teraz!