Kasacja pojazdów – z dojazdem czy bez?

Czasem kasacja pojazdów to jedyne rozwiązanie na pozbycie się starego, nieużywanego i zajmującego miejsce na podwórku samochodu. Dodatkowo kasacja pojazdów zwalnia z płacenia za OC i pomaga uniknąć problemów związanych ze skradzionymi tablicami rejestracyjnymi. Co jednak zrobić, gdy auto złom jest daleko? Czy trzeba wynająć lawetę?


Kasacja pojazdów bez dojazdu – brak czasu

Mimo iż z wielu powodów korzystna, kasacja pojazdów może wydawać się trudna lub niemożliwa do przeprowadzenia dla osób, które dysponują niewielką ilością wolnego czasu. Jeśli pracujesz na dwa etaty, zostajesz w pracy po godzinach lub po drodze do domu odbierasz dziecko z przedszkola, nie znajdziesz czasu, by odwiedzić auto złom. Poza tym w godzinach wieczornych nie będzie już czynny. Z kolei weekend będziesz wolał spędzić z rodziną. Czas – ot, niby błahostka, a jednak kasacja pojazdów jest odkładana z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień i tak dalej.

Kasacja pojazdów bez dojazdu – konieczność wynajęcia lawety

Inny powód, dla którego kasacja pojazdów jest odkładana w nieskończoność, to mieszkanie w niewielkiej miejscowości czy na wiosce, w której nie ma punktu auto złom. Aby pozbyć się kłopotliwego auta, musisz wynająć nietanią przecież lawetę i w ten sposób dostarczyć stary pojazd do skupu. W efekcie kasacja pojazdów nie tylko nie przyniesie Ci zysku (za zezłomowane auto możesz otrzymać nawet kilkaset złotych), ale wręcz stracisz, bo więcej zapłacisz za daleki kurs pojazdu na lawecie.

Kasacja pojazdów z dojazdem – dokasacji.pl

Wystarczy jednak, że znajdziesz firmę, w której kasacja pojazdów wiąże się z odebraniem auta ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Nie będziesz musiał rezygnować z dnia spędzanego z rodziną, by pozbyć się zdewastowanego pojazdu z podwórka. Skontaktuj się z nami! Serwis dokasacji.pl jest jednym z tych, które świadczą usługi na terenie całego kraju. Mamy punkty auto złom w kilku dużych miastach, do których dowozimy samochody z okolicznych miasteczek i wsi.

U nas dostępne są m.in. skup samochodów Bochnia, skup samochodów Bydgoszcz, skup samochodów Gdańsk, skup samochodów Szczecin. Jeśli pośród tych miast nie znalazłeś swojego, niczym się nie przejmuj. Zadzwoń do nas i powiedz, gdzie stoi samochód przeznaczony na auto złom, a przyjedziemy, odbierzemy go i wystawimy Ci zaświadczenie o zezłomowaniu. Czekamy na Twój telefon!

Powrót do bloga